Jaanus Orgusaare seinariiul COMB nüüd ka Valchromatist

Eesti disaini klassikaks saanud Jaanus Orgusaare riiulist COMB on nüüd saadaval uus, Valchromatist versioon. Suuremad disainihuvilised said Valchromatist COMB riiulit näha aprillikuus toimunud Tallinna Interjöörimessil.
Skulpturaalset riiulit COMB toodetakse 8 mm paksusest helehallist Valchromatist, täiendavalt seni kasutuses olnud vineerile. “Valchromati suur pluss on selle homogeenne läbivärvitud struktuur. Võrreldes teiste puitplaatidega ei vaja Valchromat värvimist ega muud pinnatöötlust. Isikupära annab materjalile õrnalt kumav puidu kiud, kõneledes selle naturaalsusest,” kommenteeris Valchromati kasutuselevõttu disainer Jaanus Orgusaar.

Jaanus Orgusaar on leiutaja ja disainer, kelle firmamärk on kahemõõtmelisest lehtmaterjalist ruumiliste objektide konstrueerimine leidlike lõigete abil. Viimasel paaril aastal on Jaanus Orgusaar teinud kiire tähelennu Euroopa ja kogu maailma disaini- ja arhitektuurimaastikul. Tema töid vabaajamaja NOA ja riiul COMB on kajastatud sadades disainiajakirjades (Wallpaper, Wired UK, ELLE Decoration, Architectural Digest, jne.) almanahhides, miljonite lugejatega disainiblogides Dezeenist Archdailyni, ning mitmes raamatus.

Jaanus Orgusaare töödest saab ülevaate tema kodulehel:
www.jaanusorgusaar.com
Eelmine
Digiprint testis edukalt Valchromati
Järgmine
Meie poolt esindatav Copinet šampanjamaja võitis IWSC konkursil kolm medalit

Vastused puuduvad

Email again: